Питання-відповіді

Шановні відвідувачі!

Дякуємо за Ваші запитання. Вони допомагають нам краще розуміти Ваші вимоги до нашої продукції і знати, що ми потрібні Вам.
Приносимо вибачення, якщо Ви не зможете отримати відразу відповідь на Ваше питання, адже частенько потрібна кваліфікована консультація фахівця. Але знайте, жодне питання не залишиться без відповіді.
Щоби поставити запитання – введіть його у формі зворотнього зв’язку або ж у коментарях.

Латексні подушки, відмінності у користуванні

Латексні подушки, пропоновані «ВЕЛАМ» виготовляються з формованих заготовок з натурального і синтетичного латексу. Значна частина подушок реалізується в технічних пакувальних наволочках, якими їх забезпечує постачальник заготовок.  Споживачами багатьох країн подушки з латексу визнані зручною домашньою річчю, яка допомагає зручно розташувати голову, індивідуально заповнюючи простір між плечем і головою, м’якою пружною масою. Пружність латексу дозволяє утримувати голову в зручному для сну положенні. Матеріал дуже пористий, особливо натуральний, його повітропроникність дуже висока. Подушки бувають овальної, плоскої і фігурної форми.

До особливостей латексних подушок слід віднести їх реакцію на ультрафіолетові промені, від яких натуральний латекс руйнується(кришиться). Латекси володіють певним специфічним ароматом. На це слід звертати увагу покупців. Гідністю матеріалу є його властивість захищати від електромагнітних випромінювань.

Латексні подушки не можна піддавати пранню або хімічному чищенню. Досить витерти поверхню м’якою серветкою, змоченою в теплому мильному розчині для делікатних тканин. Після чищення подушки, витерти поверхню, при цьому рухи рук повинні бути м’якими, що б не пошкодити поверхня виробу. Остаточно висушити подушку від вологи, яка може потрапити всередину повітряних каналів, дозволить її розміщення на рушнику або іншій тканині, але далеко від сонячних променів.

Маса ковдр іноді різна. Чому?

Маса ковдр визначається загальною вагою облицювальних тканин чохла і наповнювача.

Як облицювальні, використовуються декілька видів тканин, в т.ч полікоттон, бязь. Тканини проводяться з пряжі різної товщини. Характеристика товщини пряжі – текс (одиниця вимірювання товщини пряжі, волокон). Щільність ниток качка (поперечних ниток переплетення тканини) і ниток основи (подовжніх ниток переплетення тканини) також може бути різною. На етапі нанесення малюнка на тканину використовують різні фарбники. Властивості фарбників різних квітів також різні. Одна і та ж тканина, забарвлена в інший колір, або що має різний кольоровий малюнок (дизайн) може мати видиму (відчутну) різну щільність.

Вказані особливості впливають на вагу (масу) метра погонного (м2) тканині.

Матраци з латексу мають характерний запах?

Так, латекс, особливо новий має специфічний запах. Постійний контроль Міністерства охорони здоров’я України підтверджує безпеку матеріалу, але на це варто звертати увагу.

Чи є матраци вашої фірми ортопедичними чи ні? Якщо так, то які саме серії ортопедичні чи вони всі ортопедичні?

Ортопедичний матрац виготовляється по схемі, складеній лікарем, з урахуванням анатомічних особливостей тіла конкретної людини.
У разі серійного виготовлення матраців можна говорити про ступінь ортопедичного ефекту або про відсутність даного.
Трактування ортопедичного ефекту у виробників матраців в принципі однакове, під ним мають на увазі здатність матраца повторювати контури людського тіла, максимально сприяючи повній релаксації (розслабленню) м’язів.
Цей ефект максимальний у водяних, багатозонних латексних матраців і у матраців на основі блоку з “незалежних” пружин “Pocket spring”. Що стосується нашого асортименту, це матраци “Лідер-латекс” і “Сьоме небо”.

Скажіть будь ласка, чому у Ваших матраців пружинний блок не має рамки. Як це позначається на довговічності самого матраца?

Технологія фірми “Велам” повністю відповідає технології виробництва матраців європейських виробників. Роль каркаса для пружинних блоків виконує жорсткий настил “Фільтр” (термопресована повсть), яка кріпиться по всьому периметру скобами і створює фіксовану жорстку конструкцію. Семирічний досвід роботи фірми і систематичні випробування продукції в “Інституті меблів” підтверджують відповідність пружинних матраців нашої фірми вимогам державних стандартів по довговічності.

У матраці “Коко-латекс” койра спресована чи склеєна, якщо склеєна то яким клеєм (чи може він викликати алергію)?

Койра спресована і просочена клеями на латексній основі. Безпека для здоров’я підтверджується висновком міністерства охорони здоров’я України “Висновок державною санітарно-епідеміологічної експертизи від 05.05.2003г. N 05.03.02-04/17249″

Яка гарантія на пружинний блок ?

Окремо гарантія на комплектуючі не дається, але ми проводили випробування пружинних блоків в інституті “Укрдіпромебелі” м. Київ. Результат випробувань – 29 тис. циклів, що в перерахунку означає 10 років.

Яка гарантія на матрац ?

Фірма-виробник надає гарантійний термін експлуатації матраців: -
ватяні матраци – 6 місяців;
- безпружинні матраци – 12 місяців;
- пружинні матраци – 18 місяців(згідно ДСТУ 19917-93).

2 Відповіді "Питання-відповіді"

  1. Галина коментує:

    Доброго дня)чи є у вас доставка до квартири і яка вартість?матраси всі в наявності?як швидко доставляєте замовлення?

Залишити відгук

Доведіть, що Ви не робот, дайте відповідь: