Про компанію

Компанія “Велам” успішно працює вже 30 років на ринку України. Це  найбільший виробник матраців в галузі, якість та довговічність яких підтверджено самими споживачами. 

Велика різноманітність виробів базується на високій якості матеріалів, що застосовуються.  Унікальність кожної моделі в особливостях використання різних технологій та виборі складових.

Візитною карткою компанії “Велам” є відмінна якість та екологічність продукції, відповідність міжнародним стандартам, що підтверджено численними Сертифікатами.

Сьогодні “Велам” - це велика сучасна  компанія, продукцію якої представляє більш як 500 партнерів! Одним із офіційних представників виробника на Заході України вже 16 років є підприємство “Велам-Захід”, що знаходиться у Львові на вул. Зеленій,149Б. Тут працюють кваліфіковані спеціалісти, які розділяють основні цінності головної компанії: задоволення інтересів споживачів.

Підприємство “Велам-Захід”співпрацює з розгалуженою мережею магазинів та салонів меблевої галузі по всій Львівській області, проводить консультації, навчання, здійснює інформаційну підтримку дилерів(підприємців). 

Головний слоган компанії “Велам”  МИ СТВОРЮЄМО ВАШІ СНИ  є основною формулою роботи всіх партнерів. Це формула постійного вдосконалення, пошуку нових рішень для поліпшення вашого життя та формування загального благополуччя!